רישיון לטרקטור

רישיון לטרקטור עושים בבית ספר לנהיגה טוב 

השלבים להתחלת לימוד נהיגה לטרקטור

כיצד הקורס רישיון לטרקטור מתבצע ?

הקורס טרקטור מתחלק לחלק עיוני ולחלק מעשי:

החלק העיוני – מתבצע בכתת תיאוריה מלווה במורה לנהיגה לטרקטור אשר יעביר את החומר הנלמד על גבי מצגת מולטימדיה מתקדמת.  בסיום המפגשים יחולק לך תעודת סיום חלק עיוני לקורס טרקטור עם תעודה זאת יהיה באפשרותך  לגשת לבצע את מבחן התיאוריה בתחנות הפזורות ברחבי הארץ הקרובים לבית.

החלק המעשי – עם סיום החלק העיוני ומעבר בהצלחה של מבחן התאוריה ניתן להתחיל את החלק המעשי,החלק המעשי מתבצע במגרש מורשה מטעם משרד התחבורה לביצוע לימודי טרקטור , ומתקיים בשעות הצהרים/אחה"צ. (לקבוצות, מפעלים וחקלאים ניתן לבצע בשעות הבוקר). לאחר מס' מפגשים שבהם התלמידים לומדים ומוכנים לטסט אנו מזמינים טסטר של משרד הרישוי שיבצע את הטסט. תשובות תקבל אחה"צ במידה ועברת תקבל את רישיונך תוך שבוע ממשרד הרישוי.

מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נהיגה לטרקטור ?

גיל 15.5 ניתן להתחיל את  שיעורי הנהיגה העיוניים  וגם את  שיעורי הנהיגה המעשיים.
גיל 16 ניתן לגשת לטסט ולקבל רישיון לטרקטור

על איזה כלים אני יכול לנהוג עם רישיון לטרקטור ?

רישיון טרקטור מקנה לך רישיון גם על הכלים הנ"ל :

כל סוגי הטרקטורונים/טרקטור משא:

תומקאר – TOMCAR

מיול – MULE

ריינג'ר – Ranger

RZR

שאלות נפוצות

תשובה: תלוי בסוג הרישיון רכב. אם ברישיון הרכב של הכלי הוא מוגדר כטרקטור משא אינך יכול לנהוג בו בכביש,אך אתה כן תוכל לנהוג בשטח עפר מושב או קיבוץ ולחצות כבישים לרוחב ממש כמו טרקטורון. לעומת זאת אם ברישיון הכלי הוא מוגדר כטרקטור תוכל לנהוג בחופשיות בכביש. ישנם מס' כלים כאלו בשוק צריך פשוט למצוא אותם.

תשובה: לא! על מנת שיקבלו אותך למבחן התאוריה עלייך להיות מצויד בתעודה שהשתתפת וסיימת בהצלחה קורס טרקטור חלק עיוני,ללא תעודה זאת לא תתקבל למבחן התיאוריה.

תשובה: לא! הטרקטור עם הכף מוגדר כרישיון למכונה ניידת ולקבל רישיון לכלי זה יש לבצע קורס מיוחד למכונות ניידות

תשובה: כן, אין קשר בין הרישיונות הקודמים שיש לך לבין הרישיון לטרקטור. לקורס טרקטור חייב לבצע מבחן תיאוריה וזאת ניתן לבצע רק לאחר השתתפות בלימוד החלק העיוני בכתת קורס הטרקטור וקבלת תעודת סיום חלק עיוני.

חדש!! סניף נוסף ללימודי נהיגה על טרקטור/ טרקטורון/ מכונה ניידת/ מלגזות נפתח בדרום הארץ באשכול – מושב תלמי אליהו! מלמדים אותך עד הרישיון!

לשאלות נוספות, הרשמה לקורס רישיון לטרקטור הקרוב וקבלת הצעת מחיר שתחסוך לך זמן וכסף תתקשר עכשיו

רישיון לטרקטור

עובדים זרים – תאילנדים

רישיון לטרקטור משא

תומקאר | ריינג'ר | RZR | מיול